İnternet Hizmetleri   Alan Adı (Domain);

Com, net, biz, org, Com.tr gibi alan adı (Domain) tescil işlemlerini Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri bünyesinde kendi adınıza tescil ettirebilir ve internette kişisel veya kurumsal kimliğinize sorunsuzca sahip olabilirsiniz.

Web Barındırma (Hosting);

Web sayfalarınızı güvenli bir şekilde internette tüm dünya yayınlamak için Web Barındırma (Hosting) hizmetine ihtiyacınız olacaktır, Use Bilgisayar ve Tanıtım Himetleri kendi bünyesinde web sitelerinizi kesintisiz olarak tüm Dünyada yayınlanmasını sağlar.

Web Tasarımı, Web Programlama;

Kişi ve kuruluşlara özel web site tasarımı ve programlama hizmetini, Use Bilgisayar ve Tanıtım Hizmetleri Profosyonel kadrosu ile müşterilerine sunar.

E- Ticaret Sistemleri;

İnternet üzerinden satış ve tanıtım amaçlı dinamik web site tasarımı, gerekli kurulumun uygulanması ve bir çok ödeme şeklinin entegrasyonunu sorunsuz bir şekilde hazırlayıp müşterilerimize teslim ediyoruz.

İnternet Reklamları;

İnternet üzerinden web sitenizi tüm dünyanın görmesini sağlayın.
Verilen hizmet Google, Yahoo, MSN ve kaliteli, amaca uygun web sitelerine reklam vererek sağlanmaktadır.
Kesinlikle istanmeyen (Spam) e-mail vs. yöntemler kullanılmamaktadır ve tavsiye edilmemektedir.

Bilgisayar Hizmetleri   Online Bilgisayar ve Parça (Oem) Satışı;

Bilişim ve teknoloji ürünlerine hizli ve güvenli ulaşın. Bilgisayar ve Oem Parça satış birimimiz size veya işinize en uygun konfigürasyonu önermektedir (Bilişim Danışmanlığı) ayrıca istediğiniz konfigürasyona yine Bilgisayar bölümümüzden ulaşabilirsiniz.
İnternet üzerinden satış birimimiz kredi kartı ile alışveriş olanaklarını size sunmaktadır. Bilgisayar Teknik Servis Bilgisayar ve Network ile ilgili tüm sorunlarınızı yerinde veya teknik servis birimimizde gideriyoruz.

Bilgisayar Teknik Servis – Network Kurulumu;

Kablolu ve kablosuz ağ kurulumu ve istenmeyen uygulamaların engellenmesi konusunda profosyonel hizmet sunuyoruz.

Güvenlik Hizmetleri   Güvenlik Kamerası (Görüntüleme);

İş yerinizin veya evinizi daha güvenli hale getirebilmek hiç bukadar kolay olmamıştı. Hızlı kurulum ve sınırsız destek sağlayan güvenlik birimimiz sayesinde güvendesiniz.  

Alarm Sistemi;

Alarm sistemi sayesinde istenmeyen ziyaretçilerden kurtulun, Güvenlik ekibimiz hızlı kurulum ve sınırsız destek sağlamaktadır.